DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm - Recenzja

DERMAdoctor Zemsta na zmarszczki Ratuj i chroń balsam pod oczy - przegląd produktów

Firma DERMAdoctor zajmująca się pielęgnacją skóry jest dziełem dr Audrey Kunin, dermatologa celebrytów. W 1998 roku stworzyła ona swoją stronę internetową i oryginalną linię produktów, aby zrealizować swój cel, jakim było zostanie dermatologiem dla mas. Teraz, z kilkoma nagrodami, kolumnami porad i regularnymi występami gościnnymi w telewizji, może rzeczywiście udało jej się tam dotrzeć.

DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm to jeden z najpopularniejszych produktów tej marki. Został opracowany z myślą o natychmiastowym i długotrwałym działaniu, zmniejsza opuchliznę i cienie pod oczami, a jednocześnie ujędrnia skórę i minimalizuje zmarszczki w miarę dalszego stosowania. Większość opinii na temat DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm, na które natrafiliśmy, jest bardzo przychylna, więc zdecydowanie uważamy, że jest to coś, na co warto zwrócić uwagę.

Składniki DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm i ich działanie

Jeśli chodzi o zdrową pielęgnację skóry, DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm ma całkiem niezłe CV:

  • Peptydy stymulują produkcję kolagenu. Młoda skóra jest bogata w kolagen, ale skóra starzejąca się jest coraz mniej skłonna do jego wytwarzania. Peptydy pomagają zmienić ten stan rzeczy, pobudzając wzrost kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i sprężysta. Antyoksydanty chronią skórę przed szkodliwym działaniem słońca i innych czynników zanieczyszczających skórę, zwalczając wolne rodniki, które one powodują. Palmitynian retinylu pobudza obrót komórek skóry, pozbywając się starych i pozwalając na zastąpienie ich nowymi. Kwas hialuronowy przyciąga wodę i wiąże się z nią. Służy to podwójnemu celowi - nawilżaniu skóry i spłycaniu zmarszczek. Hesperydyna Methyl Chalcone zmniejsza gromadzenie się krwi spowodowane przez nieszczelne naczynia włosowate pod oczami. Efektem tego jest zminimalizowanie cieni pod oczami.

Przezroczysty balsam działa chłodząco i kojąco, gdy delikatnie wklepujesz go dwa razy dziennie w skórę wokół oczu, w tym na powieki.

DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Balsam pod oczy Plusy i minusy

Zalety balsamu pod oczy DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect

  • Zawiera kilka naprawdę pomocnych składników. Opinie klientów o balsamie DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm są w przeważającej większości pozytywne. Jest dostępny online i w sklepach.

Wady DERMAdoctor Zemsta Zmarszczek Rescue & Protect Balsam pod oczy

  • Przezroczyste opakowanie słoika spowoduje, że składniki aktywne rozpadną się szybciej niż w innym przypadku. Hesperydyna Methyl Chalcone, składnik mający rozjaśniać cienie pod oczami, nie okazał się skuteczny, gdy był stosowany miejscowo. Jest około dwa razy droższy od produktów drogeryjnych.

Gdzie kupić

Balsam pod oczy DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect można kupić online na stronie internetowej DERMAdoctor lub u jednego z kilku niezależnych sprzedawców internetowych. Znajdziesz go również w sklepach Ulta i Sephora. Słyszeliśmy nawet słowo, że może to być możliwe, aby uzyskać bezpłatną próbkę w czasach. Cena za DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm pozostaje w dość ścisłym zakresie około 48 dolarów za ½ uncji słoika.

Wniosek

Dla niektórych z nas, dobry krem pod oczy jest wart swojej wagi w platynie. We wszystkich opiniach klientów spojrzeliśmy na, nie widzieliśmy jednej skargi na cenę. To wiele mówi. Kobiety, które używają DERMAdoctor Wrinkle Revenge Rescue & Protect Eye Balm są z niego na tyle zadowolone, że nie mają nic przeciwko zapłaceniu trochę więcej. Mając to na uwadze, polecamy Ci go wypróbować.

Więcej na: http://pieknanaturalnie.com.pl