Skyn Iceland Eye Cream Review - Love It or Hate It?

Skyn Iceland Krem pod oczy - przegląd produktów

Starzenie się skóry to nie tylko upływ lat. Stres powoduje różnego rodzaju spustoszenia w organizmie, w tym w skórze. Kiedy jesteś zestresowana, Twoja skóra traci wilgoć i składniki odżywcze, przez co staje się matowa, pozbawiona życia i pomarszczona. Stres może być również widoczny w okolicach oczu, gdzie pojawiają się cienie i stany zapalne. Krem pod oczy Skyn Iceland oraz wszystkie produkty Skyn Iceland zostały opracowane specjalnie z myślą o problemach wywołanych przez stres. Idea jest taka, że kiedy stres pozbawia skórę potrzebnego tlenu i składników odżywczych, krem pod oczy Skyn Iceland przynosi jej ulgę, zmniejszając ilość zmarszczek, redukując opuchliznę i likwidując cienie pod oczami.

W 2007 roku firma otrzymała nagrodę Indie Beauty Award przyznawaną przez Cosmetic Executive Women Inc. Nagroda ta jest przyznawana co roku małym, niezależnym firmom kosmetycznym, aby uhonorować ich kreatywność, oryginalność i ducha przedsiębiorczości.

Składniki kremu pod oczy Skyn Iceland i ich działanie

Podstawą wszystkich produktów Skyn Iceland jest kompleks Biospheric, zastrzeżona mieszanka wody lodowcowej, olejów z nasion arktycznej moroszki i żurawiny oraz liposomów zawierających czysty zamknięty tlen. Krem pod oczy Skyn Iceland zawiera również szereg innych składników aktywnych. Witamina K poprawia krążenie, zmniejszając cienie pod oczami. Peptydy ryżowe pomagają odbudować kolagen i zredukować zmarszczki. Skórka pomarańczy zmniejsza opuchliznę. Puder bawełniany wypełnia drobne zmarszczki i rozjaśnia koloryt skóry. Natomiast kelp islandzki rewitalizuje skórę i zwalcza stany zapalne.

Warto również zwrócić uwagę na to, czego nie ma w kremie pod oczy Skyn Iceland. Zgodnie ze zobowiązaniem firmy do tworzenia produktów z naturalnych składników, wolnych od szkodliwych substancji chemicznych i konserwantów, nie ma w nim parabenów, siarczanów, parafiny, formaldehydu, oleju mineralnego ani produktów ropopochodnych. Wszystkie produkty są testowane pod kątem alergii i wrażliwości. Ponieważ Skyn Iceland nie używa produktów pochodzenia zwierzęcego i nie testuje ich na zwierzętach, uzyskał również certyfikat "cruelty-free" od organizacji PETA.

Zalety i wady kremu pod oczy Skyn Iceland

Filozofia firmy i lista składników mogą być pomocne, ale aby podjąć najbardziej świadomą decyzję o zakupie produktu, musisz rozważyć zalety i wady każdego z nich.

Plusy

    Krem pod oczy Skyn Iceland zawiera wszystkie naturalne składniki i nie zawiera żadnych wypełniaczy. Krem ma działanie chłodzące i odświeżające. Ma postać lekkiego, nietłustego kremu. Jest szeroko dostępny w Internecie. Strona oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wady

    Krem jest nieco gąbczasty, co utrudnia wydostanie się go ze słoiczka. Skyn Iceland Eye Cream opinie są od kocham go do nienawidzę go i wszędzie pomiędzy. Kosztuje 45 dolarów za mały słoiczek i jest dość drogi.

Gdzie kupić

Na stronie internetowej Skyn Iceland można kupić krem pod oczy w cenie 45$ za słoiczek o pojemności 1/2 oz. Jeśli wolisz najpierw zobaczyć produkt na żywo, na stronie internetowej znajduje się również lokalizator sklepów. Jest on dostępny w większości sklepów Sephora. Można go również dostać za pośrednictwem wielu sprzedawców internetowych w cenie od 41 do 51 dolarów plus koszty wysyłki w większości przypadków.

Wniosek:

Tak naprawdę to trudna decyzja. Koncepcja jest interesująca. Jeśli jesteś ekologicznie nastawiony, to docenisz naturalne składniki, brak konserwantów i opakowania nadające się do recyklingu. Wszystko to jest wspaniałą dodatkową korzyścią, ale jeśli wydajesz pieniądze na krem pod oczy, to tak naprawdę oczekujesz rezultatów. Opinie na temat kremu wahają się od "kocham go" do "nienawidzę go" i wszędzie pomiędzy. Jedynym sposobem, aby przekonać się o tym na pewno, jest wypróbowanie kremu pod oczy Skyn Iceland. Istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy, więc jesteś zabezpieczony. Krem jest jednak drogi, więc zanim zdecydujesz się go wypróbować, upewnij się, że jesteś gotowa wydać tyle na coś, co działa. Jeśli tak, radzimy Ci spróbować.

Czy stosowałeś już krem pod oczy Skyn Iceland? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel