Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel - recenzja

Peter Thomas Roth Anti-Aging Komórkowy żel regenerujący pod oczy Przegląd

Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel twierdzi, że jest prawdziwie rewolucyjną, przeciwstarzeniową kuracją pod oczy. Poprzez zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w delikatnej skórze wokół oczu, pomoże Ci odmłodzić spojrzenie, ujędrnić je, wygładzić i wyrównać koloryt, jednocześnie zmniejszając widoczność drobnych i głębokich zmarszczek.

Jeśli rozejrzysz się za jakąś opinią klientów na temat tego produktu, przekonasz się, że Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel opinie są dość mieszane, z większą ilością za niż przeciw. Wiele kobiet uważa, że dobrze nawilża, podnosi i zmniejsza opuchliznę, podczas gdy kilka innych twierdzi, że szczypie w oczy.

Biorąc pod uwagę te rozbieżności, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu kremowi pod oczy marki spa.

Peter Thomas Roth Anti-Aging Komórkowa Regeneracja Żel pod Oczy Składniki i jak one działają

Produkt ten szczyci się unikalnym, przełomowym, zastrzeżonym kompleksem jako podstawą swojej formuły. Firm-CELL 4 to połączenie 4 przeciwstarzeniowych peptydów, które działają na głębokie zmarszczki i linie mimiczne. Firm-CELL 4 składa się z:

    Argiriline, który jest peptydem rozluźniającym mięśnie twarzy i powstrzymującym je od kurczenia się, podobnie jak działa Botox. SYN-COLL działa jak własny mechanizm organizmu, aby zwiększyć produkcję kolagenu. Palmitoyl Tetrapeptide-7 i Palmitoyl Oligopeptide-7 pomagają promować produkcję kolagenu, jednocześnie stymulując komórki fibroblastów, co zmniejsza widoczność zmarszczek.

Dodatkowo, w składzie znajduje się cała masa innych składników:

    Witaminy A, C i E są przeciwutleniaczami, które pomagają chronić skórę przed szkodami środowiskowymi powodowanymi przez wolne rodniki. Kolagen i elastyna nadają skórze jędrny i napięty wygląd, są uniesione i gładkie. Aloes łagodzi i nawilża delikatną skórę. Ogórek przynosi ukojenie, łagodzi podrażnienia i zmniejsza opuchliznę. Pomarańcza i Cytryna zawierają naturalne enzymy, które pomagają nadać skórze miękkość. Trzcina cukrowa i klon cukrowy również zawierają naturalne enzymy, które pomagają zmiękczyć skórę.

Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel należy nakładać na czystą i suchą skórę pod i wokół oczu dwa razy dziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Powinien on pomóc natychmiast zminimalizować widoczność linii i zmarszczek, a także przyczynić się do poprawy stanu skóry w miarę upływu czasu.

Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel Plusy i minusy

Zalety Peter Thomas Roth Anti-Aging Komórkowy żel regenerujący pod oczy

    Żelowa formuła jest chłodna, kojąca i nawilżająca. Zawiera peptydy, które mają właściwości łączące komórki. Większość opinii na temat Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel, które znaleźliśmy, pochodziła od klientów zadowolonych z produktu i jego działania.

Wady Peter Thomas Roth Anti-Aging Komórkowa Regeneracja Oczu

    Jest on nieco drogi. Opakowanie słoika może nie utrzymać aktywnych składników w nienaruszonym stanie. Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel szczypał ich w oczy i powodował podrażnienia. Żelowa formuła może nie być wystarczająco nawilżająca dla osób z suchą lub bardzo suchą skórą.

Gdzie kupić

Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel można kupić za pośrednictwem kilku sklepów internetowych, w tym na stronie internetowej Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel. Jest on również dostępny w Ulta i Sephora. Słoik .7 uncji sprzedaje za około $42 prawie wszędzie spojrzeliśmy, z wyjątkiem Amazon, gdzie było $22.55.

Wnioski

Skończyło się na coś z niepewnej pozycji na tym jednym. Ilość peptydów jest wielki. Ale byłoby lepiej, gdyby był bardziej nawilżający i miał więcej antyoksydantów w formule. Ostatecznie, naszym głównym zmartwieniem jest to wszystko, co mówi się o tym, że jest drażniący dla oczu. Oczywiście, nie chcemy tego. Myślimy, że zamiast kupować Peter Thomas Roth Anti-Aging Cellular Eye Repair Gel, a następnie żałować, należy spróbować dostać swoje ręce na próbce. W ten sposób dowiesz się, jak zareaguje Twoja skóra i oczy, zanim zdecydujesz się na zakup finansowy.

Czy stosowałaś/eś Peter Thomas Roth Anti-Aging Komórkowy żel regenerujący pod oczy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel