Recenzja Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream.

Lumene Time Freeze Instant Lift Krem pod oczy - przegląd produktów

Lumene to fińska firma zajmująca się pielęgnacją skóry i kosmetykami. Ich linia produktów do pielęgnacji skóry opiera się na fakcie, że rośliny arktyczne są najsilniejszymi surowcami na ziemi, ponieważ są w stanie przetrwać długie, niezwykle surowe zimy i nadal rozwijać się i kwitnąć podczas krótkiego lata. Wykorzystując moc arktycznych roślin, kosmetyki Lumene pomogą Ci przeciwstawić się procesowi starzenia i wydobyć młodość i piękno Twojej skóry.

Krem pod oczy Lumene Time Freeze Instant Lift to obietnica zmniejszenia worków i opuchlizny poprzez podniesienie i ujędrnienie skóry. Powinnaś również zauważyć redukcję ciemnych kręgów, z którymi niektóre z nas nieustannie się zmagają. Oczywiście, Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream wygładzi drobne linie i zmarszczki już dziś, jednocześnie spowalniając ich powstawanie w przyszłości.

Składniki i sposób działania kremu pod oczy Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream

Specyficznym arktycznym składnikiem botanicznym użytym w Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream jest Arktyczny Wrzos. Jest on znany z tego, że spowalnia proces starzenia się skóry, który prowadzi do zmniejszenia jej elastyczności. Zawiera również przeciwutleniacze, które chronią skórę przed szkodami środowiskowymi spowodowanymi przez wolne rodniki. Wreszcie, Arktyczny Wrzos zawiera arbutynę, która rozjaśnia i rozświetla skórę poprzez blokowanie produkcji melaniny.

Dodatkowe składniki aktywne w Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream to:

    Soybean Protein, aby stymulować produkcję kolagenu w celu dalszego zwiększenia elastyczności skóry. Bisabolol, który odżywia skórę i wspomaga jej gojenie. Masło Shea i olej ze słodkich migdałów jako emolienty. Kwas hialuronowy przyciąga i wiąże wilgoć, skutecznie wypełniając zmarszczki. Gliceryna zapewnia tymczasową gładkość skóry.

Krem pod oczy Lumene Time Freeze Instant Lift znajduje się w nieprzezroczystej tubce z bardzo małym otworem, dzięki czemu masz naprawdę dobrą kontrolę nad ilością zużywanego produktu. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ niewielka ilość wystarcza na długo. Niewielką ilość należy wklepać w skórę wokół oczu zarówno rano, jak i wieczorem.

Lumene Time Freeze Instant Lift Krem pod oczy Plusy i minusy

Upewniając się, że bierzesz pod uwagę zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty produktu, jest to świetny sposób, aby pomóc upewnić się, że nie skończysz z kolejną w połowie zużytą tubką produktu pod zlewem w łazience.

Zalety Lumene Time Freeze Instant Lift Krem pod oczy

    Jest dość przystępny cenowo. Istnieje wiele recenzji Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream od klientów, którzy twierdzą, że naprawdę napina skórę wokół oczu. Jest dostarczany w nieprzezroczystej tubie, więc składniki pozostaną skuteczne i masz kontrolę nad ilością, którą używasz.

Wady Lumene Time Freeze Instant Lift Krem pod oczy

    Mógłby zawierać więcej długoterminowych składników przeciwstarzeniowych.

Gdzie kupić

Podczas gdy strona Lumene nie sprzedaje produktów sama w sobie, istnieje całkiem sporo opcji online do zakupu Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream. Znaleźliśmy go na Amazon, Sears, i Dermstore, wszystkie za około 20 dolarów za ½ uncji tubki.

Wniosek

Jeśli chodzi o kremy pod oczy, to tak naprawdę mamy do czynienia z podwójnym celem. Chcesz wyglądać lepiej teraz, i chcesz coś, co pomoże spowolnić proces starzenia się, abyś wyglądał dobrze w przyszłości. Lumene Time Freeze Instant Lift Krem pod oczy próbuje osiągnąć oba cele, ale uważamy, że jego siła leży w tym, co teraz. Większość komentarzy klientów mówi o tym, jak natychmiastowo i całkiem dobrze zmniejsza opuchliznę. Więc jeśli to jest twój problem, możesz chcieć dostać w swoje ręce trochę Lumene Time Freeze Instant Lift Eye Cream.

Czy stosowałeś Lumene Time Freeze Instant Lift Krem pod oczy? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel