Recenzja serum pod oczy Dr. Brandt Time Arrest Eye Serum

Serum pod oczy Zatrzymanie Czasu Dr Brandt Przegląd

Serum pod oczy Dr. Brandt Time Arrest to obietnica nie tylko zatrzymania zegara na skórze wokół oczu, ale także cofnięcia go, abyś jutro wyglądała młodziej niż dziś. Jest to odważne stwierdzenie, które stawia poprzeczkę dla tego produktu dość wysoko. Oczywiście, obietnice to jedno. Rezultaty to coś zupełnie innego. A my skupiamy się na wynikach.

Jak więc produkt może cofnąć czas na skórze wokół oczu? W rzeczywistości chodzi o kilka rzeczy. Produkt musi wygładzać linie i zmarszczki, podnosić zwiotczałą skórę, redukować worki i opuchliznę, minimalizować cienie i wzmacniać delikatną skórę w tym obszarze. Serum pod oczy Dr. Brandt Time Arrest rzeczywiście obiecuje takie rezultaty.

Składniki Serum pod oczy Zatrzymanie Czasu Dr Brandt i ich działanie

Kamieniem węgielnym tego produktu i wszystkich produktów Time Arrest jest Technologia Platinum Age Reversing, która jest najnowocześniejszym systemem dostarczania składników, aby zapewnić, że Twoja skóra otrzymuje korzystne składniki, których potrzebuje. Niektóre z tych składników i ich funkcji to:

    Capsillisil HC, aby zmniejszyć opuchliznę pod oczami. Heliofeel i gliceryna dla nawilżenia. Hydroxyprolisilane CN stymulujący produkcję kolagenu. Heptapeptyd dla poprawy tekstury skóry. Witamina E dla ochrony antyoksydacyjnej. Palmitynian retinylu stymulujący wzrost nowych komórek skóry. Ekstrakt z pestek winogron dla dodatkowej ochrony antyoksydacyjnej.

Serum pod oczy Dr Brandt Time Arrest należy nakładać za pomocą palca serdecznego. Jest to najsłabszy palec, a im silniejszy palec, tym większe prawdopodobieństwo, że zbyt mocno pocierasz skórę lub ją rozciągasz.

Plusy i minusy Serum pod oczy Zatrzymanie Czasu Dr Brandt

Zalety serum pod oczy Dr. Brandt Time Arrest Eye Serum

    Zawiera kilka najnowocześniejszych składników. Są recenzenci, którzy twierdzą, że jest to najlepszy produkt, jaki próbowali. Dozownik pompy będzie utrzymywać integralność składników.

Wady Dr. Brandt Time Arrest Eye Serum

    Ir's drogie. Więcej recenzji niż nie mówią o tym, jak mało Dr Brandt Time Arrest Eye Serum zrobił dla ich skóry. Nie ma dowodów, że technologia platyny działa.

Gdzie kupić

Możesz kupić Dr. Brandt Time Arrest Eye Serum w Sephora, jeśli lubisz oglądać swoje produkty do pielęgnacji skóry w sklepach. Jest ono również dostępne online na stronie internetowej Dr. Brandt i w niektórych innych sklepach. Pompka o pojemności ½ uncji kosztuje 85 dolarów.

Wnioski

Większość ludzi powie Ci, że Dr Brandt Time Arrest Eye Serum po prostu nie jest warte ceny, którą za niego płacisz. My na pewno nie lubią polecam płacić zbyt wiele za coś, więc będziemy kierować cię z dala od tego jednego też.

Czy stosowałeś już Serum pod oczy Zatrzymanie Czasu Dr Brandt? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel