Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes Review

Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes Review

Kiedy zdecydujesz się na stosowanie kremu pod oczy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przejdziesz przez co najmniej kilka, prawdopodobnie kilkanaście, zanim zdecydujesz się na ten, który naprawdę pokochasz. Nawet gdy już znajdziesz ten świetny, prawdopodobnie przez lata będziesz sięgać po inne, w miarę jak będą się zmieniać Twoje potrzeby i nastroje. Dlatego właśnie wciąż poszukujemy coraz to nowych produktów, którymi możemy się z Tobą podzielić. Wiemy, że chcesz najlepszych rezultatów i najlepszej wartości, więc będziemy ich szukać.

Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes twierdzi, że Twoje oczy są pierwszym obszarem twarzy, na którym widoczne są spustoszenia spowodowane upływem czasu i wpływem środowiska, a ten produkt zapewnia im specjalną pielęgnację, której potrzebują, aby wyglądać jak najlepiej. Dzięki antyoksydantom i ochronie przed wilgocią, testom dermatologicznym i oftalmologicznym, które nie powodują podrażnień, Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes zabezpiecza najważniejsze atuty Twojej twarzy. Tak mówią, więc z niecierpliwością czekaliśmy, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę wchodzi w jego skład i czy działa.

Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes - składniki i ich działanie

Strona internetowa Borghese wyjaśnia nieco kluczowe składniki aktywne:

    Triple-Action Antioxidant Defense System, który zawiera ekstrakt z pestek winogron chroniący przed odwodnieniem, witaminę E chroniącą przed szkodliwym działaniem środowiska oraz Superoxide Dismutase neutralizującą wolne rodniki i powstrzymującą je przed sianiem spustoszenia w Twojej skórze. MPG to chemiczny środek złuszczający, który jest delikatniejszy od alfa-hydroksykwasów. Pozbywa się martwych komórek naskórka i odświeża skórę, dzięki czemu linie i zmarszczki zostają zredukowane. Triple Action Moisturizing Maintenance System, w skład którego wchodzą Acqua di Vita Complex, Sodium Hylauranate oraz Fomblin sprawia, że delikatna skóra jest nawilżona i wygląda na jędrną i puszystą. Mika zapewnia odrobinę refleksów świetlnych, które zmniejszają widoczność cieni pod oczami i sprawiają, że oczy wyglądają jakby były uniesione. Efekt jest zauważalny, ale tymczasowy.

Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes należy stosować rano i wieczorem po oczyszczeniu twarzy, delikatnie nakładając na łuk brwiowy i skórę pod oczami.

Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes Plusy i minusy

Zalety Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes

    Jest oferowany przez dobrze znaną, renomowaną firmę. Oferują one 30 gwarancji zwrotu pieniędzy. Zawiera kilka antyoksydantów. Istnieje wiele pozytywnych Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes opinie od klientów, którzy lubią uczucie lekkości i szybkie wchłanianie. Dozownik pompy pomoże utrzymać integralność składników aktywnych.

Wady Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift dla oczu

    Butelka jest tylko oszroniona, nie jest nieprzezroczysta, więc trzeba będzie trzymać ją z dala od światła, aby zapobiec utracie skuteczności przeciwutleniaczy. Niektórzy recenzenci uważają, że konsystencja jest rzadka i rzadka, a nie tak nawilżająca, jak się spodziewali. Jest trochę za drogi.

Gdzie kupić Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes?

Możesz kupić Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift dla oczu za pośrednictwem kilku sklepów internetowych. Większość z nich sprzedaje 1 uncji pompy za nieco ponad 45 dolarów, choć można znaleźć go nieco taniej tu i tam. Jeśli wolisz, możesz skorzystać z funkcji lokalizatora sklepów na stronie internetowej Borghese, aby znaleźć lokalnego sprzedawcę detalicznego, gdzie możesz być w stanie spróbować Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift dla oczu przed zakupem.

Wniosek

Ze wszystkimi antyoksydantami i składnikami komunikującymi się z komórkami, myślimy, że zrobisz dobrze dając Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift for Eyes. Większość opinii klientów jest pozytywna, a Ty naprawdę możesz wypróbować go bez ryzyka. W lokalnym detalistą, można spróbować tester i może nawet dostać bezpłatną próbkę, a jeśli kupisz od strony internetowej, masz 30 dni, w którym można go zwrócić, jeśli nie lubisz go. Biorąc pod uwagę pozytywne recenzje i możliwości bez ryzyka, Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift dla oczu ma naszą rekomendację.

Czy używałeś Borghese Fluido Protettivo Advanced Spa Lift dla oczu? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel