Recenzja Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment

Elemis Pro-Collagen Zaawansowana kuracja pod oczy - przegląd

W trakcie debaty na temat konieczności stosowania kremu pod oczy, natknęliśmy się na potencjalnie doskonałe serum od Elemis, którego formuła jest odpowiednia dla delikatnej skóry wokół oczu. Pielęgnacja skóry Elemis wywodzi się ze słynnych brytyjskich uzdrowisk i opiera się na tym, co Elemis uważa za właściwą równowagę pomiędzy naturalnymi składnikami a najnowocześniejszą technologią.

Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment to lekkie serum, które oferuje kilka korzyści. Przyciąga wilgoć do głębszych warstw skóry oraz wspiera i chroni delikatną skórę. A wszystko to bez nadmiernego nawilżania tego obszaru, które może powodować powstawanie zmian skórnych. Patrząc na niezależne recenzje Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment, najczęstszym komentarzem jest to, że w jakiś sposób jest w stanie zapewnić całodzienne nawilżenie, a jednocześnie czuć się nieważkie na skórze.

Składniki i sposób działania Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment

Na stronie internetowej nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących ich formuły lub składników, które wchodzą w skład Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment. Zamiast tego, używają szerokich pociągnięć, aby namalować ogólny obraz. "Silnie działające składniki roślinne w połączeniu z aminokwasami, które pomagają utrzymać zdrowy poziom nawilżenia skóry, aby wygładzić i ujędrnić okolice oczu bez przeciążania".

Przyjrzeliśmy się składnikom i odkryliśmy, że obejmują one:

    Roślinne substancje czynne, takie jak olej z nasion jojoby, kasztanowiec zwyczajny, ekstrakt z kwiatów cyjanu, ekstrakt z siemienia lnianego, olejek z drzewa różanego, olejek lawendowy i ekstrakt z Padina Pavonica (charakterystyczny składnik Elemis). Proteiny i aminokwasy, takie jak sproszkowany ryż, arginina, hydrolizowane proteiny pszenicy, alanina, seryna, histydyna, prolina i fenyloalanina. Substancje nawilżające takie jak Hialuronian Sodu i Gliceryna.

Razem te składniki łagodzą, penetrują, nawilżają i ujędrniają skórę wokół oczu.

Zalecane stosowanie to 2 krople Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment pod każde oko rano i wieczorem. Wielu recenzentów twierdzi jednak, że potrzebowali znacznie mniej. Jeden z recenzentów stwierdził nawet, że 1 kropla wystarczy na oba oczy.

Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment Plusy i minusy

Spojrzenie na to, co jest dobre i co jest złe o produkcie może przejść długą drogę w kierunku pomocy w podjęciu najlepszej możliwej decyzji o zakupie lub nie.

Zalety Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment

    Zawiera roślinne składniki botaniczne i aminokwasy. Niewielka ilość wystarcza na długo. Jest lekki. Zapewnia nawilżenie przez cały dzień.

Wady produktu Elemis Pro-Collagen Zaawansowana kuracja pod oczy

    Podczas gdy większość recenzji Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment od klientów jest pozytywna, nie ma ich zbyt wiele do znalezienia. Jest to dość drogie.

Gdzie kupić Elemis Pro-Collagen Zaawansowana kuracja pod oczy?

Możesz kupić Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment online lub w Nordstrom. Pół oz kroplomierza oczu kosztuje 75 dolarów. Amazon sprzedaje go za mniej, jednak. Widzieliśmy go tam za $60.

Wniosek

Jeśli spojrzeliśmy na nic, ale składniki w tym serum oczu, szczerze mówiąc, nie myślimy, że to nic specjalnego. Ale wszystkie komentarze o tym, jak to jest tak lekki i nadal skuteczne zdecydowanie ma nas zaintrygowany. Jest nawet mowa o tym, że zmniejsza opuchliznę pod oczami. Normalnie coś musi być całkiem rewelacyjne, żebym wydała tyle pieniędzy na jeden produkt. Ale jeśli Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment wystarcza na tak długo, że musisz go wymieniać tylko dwa razy w roku, to może się okazać, że nie jest wcale taki drogi. Wypróbuj go. Wiem, że się nad nim zastanawiam.

Czy stosowałaś/eś Elemis Pro-Collagen Advanced Eye Treatment? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na pytania dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel