Yes To Cucumbers - Recenzja żelu pod oczy

Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel Przegląd

Jak pozbyć się opuchniętych oczu? Za pomocą plasterków ogórka, oczywiście. W przypadku Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel, ekstraktem z ogórka. Obrzmiałe oczy i cienie pod oczami są głównym celem tego kojącego, chłodzącego żelu pod oczy. Ale mają rzucił w niektórych składników anti-aging, jak również. Obietnica jest, że Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel uspokaja i łagodzi zmęczone oczy, pozostawiając je promienne, chłodne i gładkie - gotowe, aby stawić czoła dniu i wziąć na świecie. Cóż, muszę powiedzieć, opinia publiczna na temat tego produktu jest bardzo mieszana. Więc następny weźmiemy spojrzeć na listę składników, aby zobaczyć, co tam jest.

Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel Składniki i jak one działają

Podpis składnik tutaj jest oczywiście ogórki. Oprócz łagodzenia i chłodzenia, ogórki zawierają mnóstwo witaminy A i C, dzięki czemu regenerują komórki skóry i zapewniają ochronę antyoksydacyjną.

  • Aloes i rumianek zapewniają jeszcze więcej ukojenia. A zielona herbata zapewnia jeszcze większą ochronę antyoksydacyjną. Gliceryna zapewnia nawilżenie i jest naturalnie obecna w skórze, więc nie podrażnia jej w najmniejszym stopniu.

Zalecana ilość to niewielka ilość wklepana w skórę wokół oczu rano, aby ożywić spojrzenie i/lub na noc, aby ukoić okolice oczu.

Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel Plusy i minusy

Zalety Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel

  • Nie jest drogi. Zawiera dużo antyoksydantów. Niektóre Tak To Ogórki Kojący żel pod oczy opinie są od bardzo szczęśliwych klientów, którzy kochają, jak kojący jest i jak zmniejsza opuchliznę, zwłaszcza jeśli trzymać go w lodówce. Butelka z pompką zapewni, że składniki przeciwutleniające pozostają świeże i skuteczne dłużej.

Wady Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel

  • Wielu klientów uważa, że po prostu nie jest wystarczająco nawilżający. W rzeczywistości, wielu twierdzi, że jest to suszenie. Niektóre z pachnących ekstraktów botanicznych mogą być drażniące dla skóry wokół oczu.

Gdzie kupić

Możesz kupić Yes To Cucumbers Soothing Eye Gel w drogeriach, sklepach z artykułami kosmetycznymi i online. Innymi słowy, można go kupić prawie wszędzie. Pompa 1 uncja zachowuje dla 14,99 dolarów, ale widziałem małe rabaty tam.

Wniosek

Jeśli Twoim celem jest wilgoć i najnowocześniejsze technologie anti-aging, należy pominąć ten jeden. Jeśli jesteś w potrzebie czegoś, co będzie czuć się świeżo i chłodno na skórze i może ożywić swoje zmęczone oczy rano, Tak To Ogórki Kojący żel pod oczy jest prawdopodobnie warto spróbować.

Przeczytaj więcej na: http://kosmetykisklepguinot.pl