Recenzja kremu pod oczy Amatokin - Sekretna formuła?

Krem pod oczy Amatokin Przegląd

Raz na jakiś czas w świecie pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry zdarza się coś rewolucyjnego. Voss Laboratories, twórcy kremu pod oczy Amatokin, chcieliby, abyś uwierzyła, że to właśnie się dzieje - ich linia produktów Amatokin wykorzystuje technologię "komórek macierzystych". Twierdzą oni, że ich produkty wykorzystują technologię komórek macierzystych, aby pozbyć się delikatnej skóry pod oczami z opuchlizny, cieni, przebarwień, linii i zmarszczek w ciągu zaledwie 28 dni. Przyjrzyjmy się nieco dokładniej, jak działa ta nowa technologia.

Składniki kremu pod oczy Amatokin i sposób ich działania

Formuła kremu pod oczy Amatokin została podobno stworzona w ściśle tajnym rosyjskim laboratorium, podczas próby znalezienia rozwiązania dla skóry ofiar ciężkich poparzeń. Twórcy kremu dostrzegli swoje możliwości i zdali sobie sprawę, że może on również pomóc w zwalczaniu problemów związanych z naturalnym starzeniem się skóry. Nie zawiera on rzeczywistych komórek macierzystych. Zamiast tego ma współpracować z bogactwem komórek macierzystych obecnych już w skórze, aby uzupełniać i regenerować nowe komórki skóry, odwracając szkody wyrządzone przez czas i odsłaniając młodszą, świeższą skórę.

Problem w tym, że nie ma żadnego wyjaśnienia na temat działania kremu pod oczy Amatokin ani rewolucyjnych odkryć naukowych, które za nim stoją. Kiedyś istniała oficjalna strona internetowa Amatokin, ale wygląda na to, że została usunięta. Przy odrobinie kopania udało nam się znaleźć listę składników. Krem pod oczy Amotokin zawiera kilka peptydów, które pomagają stymulować produkcję kolagenu, ale podobnie jest w przypadku wielu innych kremów przeciwzmarszczkowych. Jest tam również wyciąg z drożdży, który zawiera białka i aminokwasy stymulujące komórki, nie tak jak peptydy, ale to również jest dość powszechne, choć w mniejszym stopniu niż tradycyjne peptydy, w pielęgnacji skóry.

Plusy i minusy kremu pod oczy Amatokin

Choć Amatokin stawia wiele śmiałych tez, dobrze byłoby przyjrzeć się zaletom i wadom, jakie można znaleźć stosując ten produkt.

Zalety kremu pod oczy Amatokin

    Zawiera peptydy. Jest bezzapachowy.

Wady kremu pod oczy Amatokin

    Ten krem pod oczy może być bardzo drogi. Nie ma oficjalnej strony internetowej. Nie ma wyjaśnienia, jak działa ta nowa technologia komórek macierzystych. Istnieje wiele recenzji Kremu pod oczy Amatokin stwierdzających, że po prostu nie działa. Nie ma gwarancji zwrotu pieniędzy.

Gdzie kupić

Krem pod oczy Amatokin wydaje się być dostępny wyłącznie za pośrednictwem sprzedawców internetowych, takich jak Amazon i innych. Słoik o pojemności ½ oz będzie kosztować od 62 do 99 dolarów. Jest on również dostępny na Ebay za około połowę ceny. Biorąc pod uwagę, że ma to być najnowocześniejsza technologia pielęgnacji skóry, nie traktujemy tego jako dobry znak.

Wnioski

Istnieje duże zainteresowanie komórkami macierzystymi i mówi się o tym, że pewnego dnia mogą one leczyć poważne choroby i schorzenia przewlekłe. Wydaje się, że firma Voss Laboratories próbowała wykorzystać to zainteresowanie, aby zachęcić kobiety, które mają nadzieję, do wydania znacznej ilości swoich ciężko zarobionych pieniędzy na krem pod oczy Amatokin. Bez wyjaśnienia, mówią Ci, że ta futurystyczna nauka jest obecna dzisiaj w formule, którą stworzyli za zasłoną tajemnicy. Biorąc pod uwagę brak informacji i wsparcia dla ich twierdzeń, zniknięcie ich strony internetowej, negatywne opinie klientów i zalew produktów po obniżonych cenach, nie kupujemy tego. Na rynku jest wiele kremów pod oczy z peptydami i gwarancją zwrotu pieniędzy. Wybierz jeden z nich, a nie krem pod oczy Amatokin.

Czy stosowałeś/aś krem pod oczy Amatokin? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel