Caudalie Paris Premier Cru The Eye Cream Review

 

Caudalie miał tak wiele sukcesów z ich produktu Cream dla twarzy, że wydali krem pod oczy o tej samej nazwie. To się nazywa Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy, i twierdzi, że jest ostatecznym przeciwstarzeniowe krem pod oczy adresy wszystkich tych kłopotliwych oznak starzenia się oczu. Oznacza to, że ciemne kręgi, opuchlizna i drobne linie i zmarszczki są przeszłością, gdy używasz tego drogiego kremu.

Są to niektóre wzniosłe roszczenia, ale patrząc na opinie klientów, musimy przyznać, że Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy może być na coś tutaj. Ta rzecz dostaje dużo miłości od pań. Większość drogich kremów dostać mieszane torbę recenzji, z dużą ilością klientów zauważając, że "na pewno to jest dobre, ale nie warte swojej ceny." W tym przypadku, cena jest ledwie wspomniana. Miłość nie wydaje się być zrównoważona przez cenę.

Nasze zainteresowanie jest zdecydowanie podekscytowany. Więc następny będziemy pick apart formuły, aby zobaczyć, co dokładnie jest to, że jest tak wielki w tym rzeczy.

Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy Składniki i jak one działają

Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy, podobnie jak jego odpowiednik do twarzy, opiera się na trzech podstawowych składnikach sygnaturowych. Są to:

  • Resveratrol, który jest bardzo silnym przeciwutleniaczem do walki z uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, które mogą również podnieść i ujędrnić skórę. Winiferyna, która rozjaśnia skórę i minimalizuje ciemne plamki, a w przypadku kremu pod oczy Caudalie Paris Premier Cru, ciemne obwódki pod oczami. Polifenole z pestek winogron, które działają jako dodatkowa ochrona antyoksydacyjna, aby powstrzymać powstawanie linii i zmarszczek.

Dodatkowe składniki charakterystyczne dla kremu pod oczy Caudalie Paris Premier Cru to:

  • Kofeina, aby stymulować krążenie w celu zminimalizowania ciemnych kręgów spowodowanych nieszczelnymi naczyniami włosowatymi. Mika zapewniająca odrobinę blasku, aby odbijać światło od ciemnych kręgów. Kwas hialuronowy, aby spłycić zmarszczki i linie. Gliceryna zapewnia nawilżenie identyczne z tym, które występuje w skórze.

Zalety i wady Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy

Upewniając się, że omówimy zarówno dobre, jak i złe strony produktu, to dobry sposób na zapewnienie, że podejmiemy właściwą decyzję o zakupie.

Zalety Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy

  • Jest to gładki, jedwabisty krem, który idzie długą drogę. Zawiera mnóstwo antyoksydantów. Opakowanie z pompką zapewnia, że składniki antyoksydacyjne i witaminy pozostają aktywne. Recenzje Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy, które znaleźliśmy były w przeważającej większości pozytywne.

Wady Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy

  • To jest drogie. Było kilka skarg, że trudno jest dostać cały produkt z butelki.

Gdzie kupić

Możesz kupić Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy w Sephora lub za pośrednictwem kilku różnych opcji online. Butelka z pompką ½ uncji sprzedaje za 98 dolarów.

Wnioski

Recenzje dla Caudalie Paris Premier Cru Krem pod oczy są trudne do argumentowania z. Ludzie po prostu kochają ten produkt. Jedynym problemem jest to, że nie wszyscy możemy sobie pozwolić na sto dolarów kremów pod oczy. Moja rekomendacja jest taka, że spróbuj tester w Sephorze lub uzyskać próbkę przez Caudalie. Jeśli zakochasz się w nim, może uda ci się znaleźć sposób.

Więcej na: http://kosmetykisklepguinot.pl