BareMinerals Firming Eye Treatment Review

bareMinerals Firming Eye Treatment Przegląd

Zawsze twierdziłam, że jeśli krem pod oczy nie rozwiązuje tych uciążliwych problemów, które dotykają szczególnie skóry wokół oczu, to nie widzę sensu, aby w ogóle go używać. Innymi słowy, jeśli krem zapewnia jedynie nawilżenie i działanie przeciwstarzeniowe, którego potrzebuje cała skóra twarzy, to po co w ogóle nazywać go kremem pod oczy? (Prawdziwym powodem jest to, że mogą pobierać więcej za mniej, jeśli jest to krem pod oczy, ale to już historia na inny dzień). Tak więc moim zdaniem, jedyne kremy pod oczy, na które warto zwrócić uwagę, przynoszą ulgę przy opuchliznach, podkrążeniach lub innych problemach skórnych szczególnie związanych z oczami.

Krem pod oczy bareMinerals Firming Eye Treatment obejmuje kilka z tych kwestii. Jego ujędrniające działanie podnosi i napina obwisłe lub pomarszczone powieki oraz zmniejsza opuchliznę. Takie są w każdym razie twierdzenia. Ale widzieliśmy sporo opinii klientów, które kazały nam wierzyć, że jest inaczej. Więc oto gdzie nurkujemy w przez spojrzenie na składniki, aby zobaczyć, co prawda możemy wyodrębnić.

bareMinerals Ujędrnianie i jak one działają

Głównym składnikiem aktywnym w formule bareMinerals Firming Eye Treatment jest to, co nazywają RareMinerals Active Soil Comlex. Jest to w zasadzie zbiór minerałów, które pochodzą z, no cóż, brudu. Te minerały wspierają naturalny obrót komórek w skórze i zapewniają ochronę antyoksydacyjną, jak również. Ale to nie wszystko. W tej formule znajduje się mnóstwo innych składników przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry:

    Gliceryna dla nawilżenia, które nie podrażnia. Masło Shea zapewnia skórze miękkość. Kofeina, która pobudza krążenie w naczyniach włosowatych pod oczami, rozjaśniając cienie. Oliwa z oliwek dla nawilżenia i ochrony antyoksydacyjnej. Witamina E dla ochrony antyoksydacyjnej. Peptydy stymulują produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i lepiej napięta. Ceramidy wzmacniają barierę wilgoci w skórze. Mika, która odbija światło, zapobiegając powstawaniu cieni pod oczami. (Jest to produkt bardziej kosmetyczny niż pielęgnacyjny, ale zmniejsza widoczność ciemnych obwódek).

Zaleca się stosowanie bareMinerals Firming Eye Treatment rano i wieczorem. Zaleca się nałożenie sześciu kropek od łuku brwiowego w dół na obszar pod oczami, tworząc półkole. Następnie wklepać aż do wchłonięcia.

Zalety i wady bareMinerals Firming Eye Treatment

Zalety bareMinerals Firming Eye Treatment

    Zawiera kilka składników przeciwstarzeniowych. Odnosi się do podstawowych problemów skóry wokół oczu. Niektóre bareMinerals Firming Eye Treatment opinie od klientów, którzy używali go są bardzo korzystne. Jest on powszechnie dostępny w Internecie i w sklepach. Opakowanie tuby utrzymuje integralność składników, które muszą być chronione przed światłem i powietrzem.

Wady bareMinerals Firming Eye Treatment

    Istnieje kilka bareMinerals Firming Eye Treatment opinie od klientów, stwierdzając, że nie jest nawilżający, że to sprawia, że fundacja cakey, i że może być drażniące.

Gdzie kupić

Możesz kupić bareMinerals Firming Eye Treatment online lub w sklepach takich jak Ulta i Sephora. Tubka o pojemności ½ uncji kosztuje 28 dolarów.

Wnioski

Chciałem polubić to rzeczy. Ma mnóstwo wspaniałych składników, ale wydaje się, że całość nie okazuje się być większa niż suma jego części w tym przypadku. Jest po prostu zbyt wiele osób, które miały złe doświadczenia z bareMinerals Firming Eye Treatment lub po prostu nie uważają, że to działa.

Czy stosowałaś/eś bareMinerals Firming Eye Treatment? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel