Pomysł na aplikację podkładu mineralnego

Aplikacja kosmetyków mineralnych Aplikacja na sucho - Jest to rozwiązanie na pewno podstawowe, wykorzystywane powszechnie. Do takiej aplikacji stosuje się pędzel flat, który ma ścięte na ukos włosie, albo pędzel kabuki. W tym przypadku jednak ten drugi pędzel sprawuje się raczej gorzej i nie można się zbytnio do niego przywiązywać. Lepiej wybrać pędzel, który będzie miał więcej włosia i występować będzie w formie kształtnej i wygodnej w użytku kulki. Nakłada się taki podkład kolistymi ruchami po twarzy. 

Metoda zwilżonego pędzla - To ta metoda, która się mocno popularyzuje w ostatnim czasie. Prawdopodobnie taka forma będzie się stawała coraz bardziej popularna. Jest wiele osób, które ją wybierają przede wszystkim dlatego, że będzie to gwarancja zdecydowanie lepszego krycia i dlatego jest to wygodne rozwiązanie. Zwilża się delikatnie pędzel i następnie macza się go w kosmetyku i nakłada na twarz. Nakładanie powinno być warstwami, które powinno się powtarzać. 

Pędzel na morko - To takie rozwiązanie, które również dobrze się sprawdza. Nakłada się jednak płynny podkład i będzie to nieco inna forma niż wspomniany wcześniej pędzel jedynie zwilżony. Trzeba regularnie maczać pędzel i potem nakładać podkład, który przez mokry pędzel będzie zmieniał również swoją konsystencje i tak naprawdę będzie się stawał takim produktem, który ma charakter naprawdę bardzo dobry. Przede wszystkim taka forma aplikacja będzie w stanie zagwarantować lepsze efekty, gdy chodzi o nakładanie i wytrzymałość takiego podkładu. Jeśli na taką formę się decydujemy to możemy oczekiwać, że przez wiele godzin taki podkład będzie w stanie wytrzymać w nienaruszonym stanie.

Smarowanie skóry olejem - Wiele osób wybiera taką metodę. Jest to rozwiązanie dla szczególnie suchej skóry. Najpierw skórę taką smaruje się olejem a potem nakłada się podkład. Rozwiązanie tego rodzaju jest na pewno ciekawe, ponieważ nałożony podkład będzie miał kremowa konsystencje i będzie gwarantował świetne efekty gdy chodzi o uzyskiwaną estetykę.

Podkład i olej - To jeszcze jedno rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne i zyskuje zwolenników. W takim przypadku do niewielkiego naczynka wsypuje się podkład i potem umieszcza tam olej albo masło i wszystko ze sobą się miesza palcami doprowadzając do powstania podkładu. Nakładanie go odbywa się palcami, każdy musi sam dopasować ilość do własnej cery. To rozwiązanie, które sprawdza się najlepiej w przypadku takich osób, które cenią sobie bardzo mocno różnego rodzaju działania eksperymentalne. Sami bowiem decydujemy ile jakich składników będziemy chcieli użyć i tym samym to my jesteśmy twórcą takiego kosmetyku. na pewno czasami warto z tego skorzystać i pójść w kierunku właśnie takiego przygotowywania podkładu mineralnego.