Perricone MD Blue Plasma Orbital - recenzja

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie pomysł "peelingu oczu" brzmi trochę przerażająco. Ale oto jest. Perricone MD Blue Plasma Orbital jest pochodną produktu do twarzy Blue Plasma tej marki. Z technicznego punktu widzenia jest to krem, ale wykorzystuje delikatne złuszczanie, które działa jak peeling. Korzyści, jakich możesz się spodziewać po tym produkcie to gładka, pozbawiona opuchlizny, dobrze nawilżona skóra, która jest jasna, świeża i wygląda młodziej.

Widziałam kilka recenzji Perricone MD Blue Plasma Orbital od klientów i poza kilkoma osobami, które doświadczyły naprawdę poważnych problemów z wypryskami, wszyscy wydają się kochać ten produkt. Nie należy dyskontować tych kilku osób. Ich obawy są również naszymi obawami, oczywiście. Jeśli wiele osób wyłamuje się, to nie jest coś, co chcemy odrzucić. Więc spójrzmy na listę składników, i zobaczmy, czy możemy wskazać najważniejsze i najgorsze.

Składniki Perricone MD Blue Plasma Orbital i ich działanie

Składniki, które posiada Perricone MD Blue Plasma Orbital obejmują:

    Salmon Egg Enzyme, który usuwa martwe komórki skóry (i tylko martwe komórki skóry) bez podrażnień. Ekstrakt z planktonu, który napina i zmniejsza opuchliznę (co jest zdecydowanie plusem dla skóry wokół oczu). Lukrecja, która działa przeciwzapalnie i łagodzi okolice oczu. Miedź, która przyczynia się do zdrowia i naprawy skóry. Kwas hialuronowy, który nawilża skórę, jednocześnie przyciągając i wiążąc się z wodą, aby spulchnić drobne linie i zmarszczki. Pterostilben, który pochodzi z borówek i pomaga zwiększyć blask skóry, rozjaśniając ją.

Konsystencja Perricone MD Blue Plasma Orbital jest chłodząca i kojąca, i rzeczywiście jest niebieska, choć kolor pochodzi głównie ze sztucznych barwników. Chodzi więc o to, że wszystkie te składniki współpracują ze sobą, aby usunąć martwą zewnętrzną warstwę skóry i przywrócić równowagę nawilżenia, którego potrzebuje Twoja skóra, aby wyglądać jak najlepiej.

Perricone MD Blue Plasma Orbital Plusy i minusy

Zalety Perricone MD Blue Plasma Orbital

    Większość opinii na temat Perricone MD Blue Plasma Orbital pochodzi od bardzo zadowolonych klientów, którzy twierdzą, że dzięki niemu ich oczy czują się i wyglądają na odświeżone, a jednocześnie zmniejsza się wygląd drobnych linii i zmarszczek.

Wady Perricone MD Blue Plasma Orbital

    To jest drogie Istnieje znaczna liczba recenzji pochodzących od użytkowników, którzy wyłamali się w małych guzkach po użyciu Perricone MD Blue Plasma Orbital. Nie byłem w stanie wskazać winowajcy, ale wydaje się, że gdzieś w formule musi być całkiem poważny alergen Opakowanie słoika nie utrzymuje składników botanicznych na stałym poziomie ani nie jest skuteczne.

Gdzie kupić

Perricone MD Blue Plasma Orbital można kupić w sklepach takich jak Sephora, a także online. Słoik ½ uncji kosztuje 65 dolarów.

Wniosek

Pomimo wielu pozytywnych recenzji, nie kupiłbym Perricone MD Blue Plasma Orbital, chyba że miałbym szansę wypróbować go najpierw, albo w sklepie lub z próbki do domu. To może być najlepsza rzecz, jakiej kiedykolwiek używałaś. Albo może sprawić, że będziesz mieć małe, ohydne nierówności. Najlepiej wypróbować, zanim kupisz.

Przeczytaj o naszych najlepszych kremach pod oczy

Czy stosowałaś Perricone MD Blue Plasma Orbital? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Dla tego artykułu nie ma odpowiedzi na żadne pytanie.

Przez Rachel Vrabel