Sobelabs Instant Wrinkle Reducer - Kolejne oszustwo?

Sobelabs Instant Wrinkle Reducer - przegląd produktów

Pielęgnacja skóry przeciwstarzeniowej to poważna sprawa. Znalezienie czegoś, co pomoże zmniejszyć drobne zmarszczki, bruzdy i inne oznaki starzenia się skóry może być praktycznie pracą na pełen etat. Cóż, jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci przebić się przez ten cały szum i znaleźć coś, co zadziała. Chociaż skóra każdego z nas jest inna, istnieją produkty, które działają i takie, które nie działają. Dzisiaj dowiesz się, do której kategorii należy Sobelabs Instant Wrinkle Reducer.

Składniki produktu Sobelabs Instant Wrinkle Reducer i ich działanie

Sobelabs twierdzi, że zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, dzięki czemu skóra wokół oczu jest wyraźnie napięta, odmłodzona i odżywiona, jak po natychmiastowym liftingu twarzy. Co więcej, po 28 dniach powinnaś zauważyć radykalną redukcję (do 60%) widoczności zmarszczek i linii mimicznych.

Z wiekiem nasza skóra produkuje coraz mniej kolagenu, przez co staje się cienka, delikatna i podatna na zmarszczki. Głównym składnikiem produktu Sobelabs Instant Wrinkle Reducer jest kompleks Polymoist-PS, peptyd, który wspomaga produkcję kolagenu. Inne składniki, które dopełniają ten produkt, to izotoleran sacharydów zapewniający nawilżenie, witamina E o właściwościach antyoksydacyjnych, beta glukan z agaricus bisponus (wyciąg z grzybów) rozpraszający wilgoć oraz masła shea, kakaowe i mango o właściwościach odżywczych.

Sobelabs Instant Wrinkle Reducer należy nakładać na czystą, świeżo umytą twarz dwa razy dziennie. Skóra powinna od razu stać się bardziej jędrna i napięta, ale pełny efekt redukcji zmarszczek można zaobserwować po około 4 do 6 tygodniach.

Zalety i wady Sobelabs Instant Wrinkle Reducer

Aby pomóc Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję dotyczącą pielęgnacji skóry, wymieniliśmy zalety i wady stosowania tego produktu.

Zalety

    Sobelabs Instant Wrinkle Reducer zawiera składniki, które poprawiają wygląd Twojej skóry. Sobelabs oferuje bezpłatną opcję próbną.

Wady

    Nie ma oficjalnej strony internetowej produktu, tylko strony internetowe specjalnie utworzone przez osoby trzecie, aby go sprzedać. Nie mając możliwości sprawdzenia producenta lub samego produktu, trudno jest stwierdzić, czy należy wierzyć w jego twierdzenia. Nie można znaleźć żadnych opinii klientów, którzy rzeczywiście korzystali z produktu. Darmowa oferta próbna jest zwodnicza. Kiedy zamawiasz Sobelabs Instant Wrinkle Reducer za darmo, w rzeczywistości zapisujesz się na otrzymywanie i opłacanie dodatkowych miesięcznych przesyłek. Jeśli nie chcesz otrzymywać comiesięcznych przesyłek, musisz zadzwonić i zrezygnować w ciągu 18 dni od złożenia zamówienia, co nie daje wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie, czy produkt jest dla Ciebie odpowiedni. Opakowanie i bezpłatna oferta próbna wyglądają tak samo jak wszystkie inne internetowe oszustwa związane z kremami na zmarszczki. W rzeczywistości kliknięcie niektórych linków oznaczonych jako Sobelabs spowoduje przejście do stron zakupu niektórych z tych innych produktów.

Gdzie kupić Sobelabs Instant Wrinkle Reducer?

Sobelabs nie ma oficjalnej strony internetowej i nie jest dostępny na Amazon lub w sklepach, ale istnieje wiele stron internetowych, na których można go kupić. Wyszukiwanie w google doprowadzi Cię do nich. Cena bazowa to 74,95 dolarów za miesiąc dostaw, a tam są oferty pakietowe, gdzie można go kupić luzem w niższej cenie punktu. W zależności od tego, gdzie kupić produkt, może być gwarancja zwrotu pieniędzy, ale tylko na nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od zamówienia, więc nie planuj na powrót pół-używane butelki, jeśli to nie działa dla Ciebie.

Rekomendacja

W Internecie jest mnóstwo oszustw dotyczących kremów pod oczy i kremów na zmarszczki, a my uważamy, że Sobelabs Instant Wrinkle Reducer jest jednym z tych, które można dodać do listy. Ta historia jest aż nazbyt znajoma. Kompleks Polymoist-PS, zwodnicza oferta "bezpłatnej próby" i brak dostępności w renomowanych punktach sprzedaży detalicznej. To wszystko powinno być dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym, gdy szukasz produktów do pielęgnacji skóry w Internecie. Jeśli zdecydujesz, że po prostu musisz go wypróbować, upewnij się, że czytasz to, co jest napisane drobnym drukiem i bądź przygotowana na dobrą walkę, gdy produkt nie zadziała i będziesz chciała odzyskać swoje pieniądze.

Czy stosowałeś Sobelabs Instant Wrinkle Reducer? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel