Relastin Review - Czy jest skuteczny?

Relastin - przegląd

Jednym z pierwszych miejsc, w których pojawiają się oznaki starzenia, jest okolica oczu. Kurze łapki i zmarszczki to niezbyt wyraźna wskazówka, że się starzejesz. Twórcy jedwabiu pod oczy Relastin twierdzą, że może on drastycznie zredukować te drobne linie i zmarszczki, a także opuchliznę i cienie pod oczami. Czy to działa?

Relastin - jego składniki i sposób działania

Relastin jest produkowany przez Revance Therapeutics. Istnieje oficjalna strona Relastin Eye Silk, na której można znaleźć wiele informacji. Na stronie można dowiedzieć się o wielokrotnych nagrodach, jakie Relastin otrzymał od magazynu Allure za najlepszy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy oraz znaleźć liczne referencje dermatologów. Znajduje się tam również strona z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania oraz strona, na której można dowiedzieć się, dlaczego produkt działa.

Według producenta, Relastin skupia się na odmładzaniu wzrostu elastyny w skórze. Elastyna jest składnikiem, który pozwala skórze odbijać się od różnych wyrazów twarzy, które wykonujemy. Z wiekiem, gdy skóra jest bardziej narażona na działanie zanieczyszczeń i stresu, elastyna ulega osłabieniu. Ten krem pod oczy zawiera zgłoszony do opatentowania kompleks ujędrniający z cynkiem, którego działanie w celu zwiększenia poziomu elastyny w skórze zostało potwierdzone klinicznie. Formuła ta jest stosowana w Jedwabiu pod oczy oraz w kilku innych produktach do pielęgnacji skóry, które Revance wprowadza na rynek w tym roku.

Na stronie internetowej czytamy, że choć inne produkty mogą zawierać włókna elastyny lub białka, są one zbyt duże, aby wniknąć w skórę i spowodować rzeczywistą poprawę jej elastyczności. Relastin różni się od tych produktów, ponieważ jest w stanie przeniknąć przez górną warstwę skóry i dotrzeć do tkanki łącznej w skórze właściwej, dzięki czemu jest bardziej skuteczny w zwiększaniu poziomu elastyny.

Jedwab pod oczy jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry, hipoalergiczny i bezzapachowy. Zaleca się stosowanie preparatu Relastin raz lub dwa razy dziennie. Na stronie internetowej podano, że w testach klinicznych większość uczestników zauważyła zauważalną poprawę stanu skóry w ciągu 30 dni lub krócej.

Gdzie można kupić Relastin?

Na stronie internetowej podano, że Relastin jest dostępny w gabinetach dermatologicznych, ale można go również kupić w sklepach internetowych. Średnia cena to około 69 dolarów za butelkę o pojemności 0,05 uncji, która według strony internetowej powinna wystarczyć na 30-45 dni.

Zalety Relastinu

    Informacyjna strona internetowa Rekomendacje dermatologów Pozytywne niezależne recenzje online Przedstawiono pewne dowody kliniczne skuteczności

Wady Relastinu

    Nie można go kupić na oficjalnej stronie internetowej Dość wysoka cena Brak gwarancji Kompleks ujędrniający z cynkiem - jedyny wyjaśniony składnik

Nasze wnioski

Relastin posiada informacyjną i pomocną stronę internetową, na której można znaleźć nawet ogólne wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry. Jest polecany przez wielu dermatologów i zdobył 4 nagrody od magazynu Allure. Mimo, że jest trochę drogi i nie ma prawdziwego wyjaśnienia co wchodzi w skład Kompleksu Ujędrniającego Cynk, uważamy, że Relastin ma potencjał, aby okazać się skutecznym kremem przeciwzmarszczkowym pod oczy.

Czy próbowałaś już Relastinu? Zostaw swoją recenzję poniżej!

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Pytania i odpowiedzi użytkowników

Nie udzielono odpowiedzi na żadne pytanie dotyczące tego artykułu.

Przez Rachel Vrabel